Hotelový systém Pay-TV

MMC ECLIPSE je interaktivní komunikační systém, který umožňuje jak hotelům, tak jejich personálu, ale zejména hotelovým hostům využití řady užitečných funkcí.

Hotel může nabídnout svým hostům na obrazovce systémových TV důležité informace, které jim usnadní nebo zpříjemní jejich pobyt. Tyto informace se týkají zejména nabízených hotelových služeb, ale k dispozici jsou i nabídky fakultativních výletů, kulturních představení, dostupnosti letiště, aktuální kurzovní lístek, meteorologické informace apod.

Hoteloví hosté tak mohou využívat jak vlastních služeb hotelu, od restaurací, barů, kadeřnictví, fitness až po nákupy v partnerských obchodech hotelu se zajímavými slevami. Dále si mohou např. přímo na obrazovce vybrat z nabízeného sortimentu jídel a nápojů, které jsou k dispozici v hotelových restauracích či zajišťovány hotelovou službou Room service. Po jejich telefonické či interaktivní (přes TV) objednávce je jim jídlo servírováno přímo na pokoj.

Hotelový personál jistě uvítá možnost natěžování spotřeby z minibarů přímo přes obrazovku na účet hotelového hosta. Odpadá tak telefonování nebo odbíhání pokojských do recepce. Stejně tak technický personál ocení jako velmi přínosné informace o závadách na konkrétním pokoji, které lze automaticky po zadání do systému na pokoji tisknout na samostatné tiskárně v zázemí hotelu.

Hotelové systémy mají řadu základních funkcí, ale jelikož jsou modulární, lze nabídku těchto funkcí dále doplňovat.